Dowiedz się

Dodaj swoją lokację i zarabiaj na produkcjach filmowych

Dysponujesz interesującym obiektem i chcesz zacząć na nim zarabiać dołączając do społeczności hostów lokacji filmowych?
01

Wypełnij formularz

Jeśli posiadasz fajne miejsce, możesz dodać je do naszej Biblioteki Lokacji. Wszystko, czego potrzeba, to opis przestrzeni, podstawowe fakty, zdjęcia i orientacyjny koszt wynajmu. Pomożemy Ci przygotować odpowiednie zdjęcia i w razie pytań podpowiemy co można dodać do opisu Twojej lokacji. Setki produkcji szuka przestrzeni pod plany filmowe . Pozwól naszemu zespołowi umieścić Cię na ich radarze!

02

Akceptuj rezerwacje

Przyjmuj oferty, które są dla Ciebie odpowiednie, mając pełną kontrolę nad stawką wynajmu, dostępnością i produkcjami, które chcesz przyjąć. Będziesz mógł koordynować szczegóły z naszą pomocą bądź bezpośrednio z producentami i zadawać pytania dotyczące ich produkcji, harmonogramów i planów. Nasz zespół chroni Twój adres i dane osobowe, które są udostępniane prywatnie tylko po zaakceptowaniu rezerwacji.

03

Uzyskaj wynagrodzenie

Dodatkowy dochód w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Nasz serwis pobiera płatności od produkcji przed datą zdjęć więc nie grozi Ci brak zapłaty. Aby dodatkowo chronić Twoją przestrzeń, pobieramy depozyt zabezpieczający na pokrycie wszelkich drobnych szkód. Lokacje.com przechowuje te środki w depozycie do końca trwania projektu. Nasze doświadczenie w branży pozwoli Ci uniknąć wielu problemów i niepotrzebnego stresu.

Shape Shape

Jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o procesie dodawania lokacji do naszej Biblioteki Lokacji - pisz śmiało! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.